Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3886
Stary 21.03.2014, 01:09
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Mimo, że nie popieram postu Sharksika, to jednak zaznaczam, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Nie. Trzeba szanować innych. Zawsze. Chyba, że zawiodą twoje zaufanie. Niby niewielka różnica, a jednak. Gdybyśmy żyli w innych czasach, napisałbym, że to nienawiść klasowa, do tych, którzy wywodzą się z innych środowisk, inaczej myślą, inaczej żyją. Tę pogardę, niestety, widuję się tu często. Można ją wyczytać między wierszami. Trudno w takiej sytuacji oczekiwać i jedności i wsparcia ze strony tych, którzy dla dużej części "najwierniejszych" są złem koniecznym na stadionie.
Odpowiedz cytując