raindog napisał(a):

Przeczytaj jeszcze raz tamten post (edytowany) i odpowiedz na pytania.
|
Też sobie przeczytaj edytowany post.
Kurz napisał(a):

|
To właśnie kwintesencja Wiślickiej jedności, miłości bliźniego i szacunku dla innych... Mam nadzieję, że ty i podobni tobie znikną ze stadionu.
|
Mimo, że nie popieram postu Sharksika, to jednak zaznaczam, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć.