Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3884
Stary 21.03.2014, 00:52
raindog napisał(a):Wyświetl post
Przeczytaj jeszcze raz tamten post (edytowany) i odpowiedz na pytania.
Też sobie przeczytaj edytowany post.

Kurz napisał(a):Wyświetl post
To właśnie kwintesencja Wiślickiej jedności, miłości bliźniego i szacunku dla innych... Mam nadzieję, że ty i podobni tobie znikną ze stadionu.
Mimo, że nie popieram postu Sharksika, to jednak zaznaczam, że na szacunek trzeba sobie zasłużyć.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 21.03.2014 o godz. 00:58.
Odpowiedz cytując