Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26160
Stary 21.03.2014, 00:31
Chyba nie bardzo się orientujesz, gdy to byla kasacja. Kazdy z sadow mial zastrzezenia wzgledem CBA. Sam wyrok bądź jego brak nie jest w żaden sposob zwiazany z ocena dzialan CBA. Także to nie jakis sad tylko Sad Najwyzszy.

Zreszta ta dyskusja miala już miejsce w tym temacie o niedozwolonych technikach operacyjnych, czy owocach zatrutego drzewa. Mozesz poszukac i się doksztalcic.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 21.03.2014 o godz. 00:35.