|
Chyba nie bardzo się orientujesz, gdy to byla kasacja. Kazdy z sadow mial zastrzezenia wzgledem CBA. Sam wyrok bądź jego brak nie jest w żaden sposob zwiazany z ocena dzialan CBA. Także to nie jakis sad tylko Sad Najwyzszy.
Zreszta ta dyskusja miala już miejsce w tym temacie o niedozwolonych technikach operacyjnych, czy owocach zatrutego drzewa. Mozesz poszukac i się doksztalcic.
Ostatnio edytowane przez emj10 : 21.03.2014 o godz. 00:35.
|