rafkur napisał(a):

|
Najbardziej jednak żal mi TS do którego grupa określonych ludzi przylepiła niezbyt medialną łatkę, którą będzie teraz trudno odkleić.
|
Tak Ci żal TSu a co zrobiłeś żeby poprawić jego sytuacje ?
raindog napisał(a):

a ty wyjdź może zza monitora