Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3874
Stary 20.03.2014, 23:28
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Najbardziej jednak żal mi TS do którego grupa określonych ludzi przylepiła niezbyt medialną łatkę, którą będzie teraz trudno odkleić.
Tak Ci żal TSu a co zrobiłeś żeby poprawić jego sytuacje ?

raindog napisał(a):Wyświetl post
Popatrz na fajsie,
a ty wyjdź może zza monitora
Ostatnio edytowane przez South : 20.03.2014 o godz. 23:31.
Odpowiedz cytując