Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3870
Stary 20.03.2014, 23:04
Tymczasem na stronie SKWK pojawiła lista "oczekiwań" z czego pozwolę sobie zacytować 2 punkty

1.
Cytat:
Nie zgadzamy się z polityką państwa wobec kibiców – naruszane są nasze konstytucyjne wolności (wolność słowa, ochrona danych osobowych, domniemanie niewinności, indywidualna odpowiedzialność karna), naginane jest prawo.
Nie sposób się z tym niezgodzić, że istotnie jest naruszane prawo do obrony i wykazania niewinności. Nie można stosować metod totalitarnych "dajcie mi kibica, a paragraf się znajdzie" Niestety Bednarz czerpie z najgorszych wzorców. Z drugiej jednak strony SKWK jako ktoś, kto zarzuca 2 stronie łamanie prawa, samo tak robi
Cytat:
2. Podczas imprezy masowej – meczu piłki nożnej zabrania się w szczególności:
a. używania elementów odzieży lub przedmiotu służących do zakrycia twarzy lub do uniemożliwienia, utrudnienia identyfikacji
Sektorówki, mimo że nieraz są przemyślanie, kolidują z tym punktem. Tak więc, jeżeli klub się zgadza na sektorówki jest jego dobra wola i w żadnym przypadku nie można mówić o niesprawiedliwości.

Teraz kolejna sprawa, która może dawać do myślenia.

Cytat:
Szacunku i równego traktowania kibiców Wisły Kraków, niezależnie od tego na jakim sektorze zasiadają.
Czyli kibice z trybun wzdłuż boiska to już nie pikniki, którzy na mecz przyszli zjeść tylko kiełbasę. Można zadać pytam gdzie były słowa potępienia na zachowanie pewnego piłkarza, którzy tych samych kibiców wyganiał na 2 stronę Błoń? Wówczas było Wisła to MY, czyli domiemam, że trybuna C.

Rozumiem, że chcą równego traktowania i powinni być tak samo traktowani jak reszta, czyli w ogóle nie powinno być dla nich żadnych zniżek przy zakupie biletów [ chyba, że studencki ]. Wszak o równe traktowanie kibiców im chodzi.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 20.03.2014 o godz. 23:06.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując