Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3869
Stary 20.03.2014, 23:01
huberix napisał(a):Wyświetl post
Bednarz chce, żeby SKWK itd. nie przychodziło na mecz, pikniki i tak przyjdą, więc frekwencja mega nie ucierpi.Tu trzeba zrobić coś czego nie przewiduje łysy. Przyjście wszystkich na C i śpiewanie 90 minut na bednarza mogłoby być wstrząsem na skalę całej kibicowskiej Polski. Niestety troche nie fajna jest wizja tego, że obok was może być pies, ale w takiej sytuacji trzeba działać w sposób inny niżeli by tego oczekiwano, bo bojkotując mecz SKWK skazuje się na oglądanie meczów na TV. Sam na Zawiszę nie idę, bo bez dopingu i z kolegami niebieskimi meczu oglądać nie będę, to jednak liczę na mądre działanie skwk itd. oraz ustalenia taktyki, której nie spodziewałby sie najlepszy strateg. Ave Wisła !
Nie podzielam poglądu że frekwencja nie spadnie, nie podzielam poglądu że taki anty-bednarzowski doping dałby natychmiast pozytywny efekt, ale .. bojkot to też nie jest lepsze rozwiązanie, bo nieobecni nie mają racji.. Po pierwsze nie wszyscy z SKWK dostali zakazy, a po drugie bierność można zastąpić ..jednak anty-bednarzwskimi działaniami, w wielu miejscach, również na stadionie.. , ale bez rac (znaczy tymczasowo, całkiem bez, a w przyszłości oczywiście bez ich rzucania na boisko, bo co do tego że była to głupota ufam większość się zgodzi, przyszłość rac jest sprawą otwartą, ale nie o nie tutaj jak dla mnie najbardziej chodzi, a współprace klubu z kibicami) i łamania prawa. Po pierwsze należałoby pokazac o co tak naprawde walczy SKWK, Poza tym moim zdaniem, wyśmiać to pokonać, przynajmniej medialnie, a to ważne, Bednarza należy wyśmiać i czytelnie pokazać istotę sporu, a głos powinien być skierowany do tego co ma władze, czyli do Cupiała, dając mu do myślenia że konflikt bez dymisji aktualnego prezesa nie może być zażegnany, ważna jest długość takiego protestu.. , jego niezłomność, … po drugie, koniecznie też i to jest sedno sprawy, należy rozmawiać ponad głową Pana J.B. z samym Cupiałem, oczywiście poprzez innych jego przedstawicieli, ale jeśli boss coś proponuje to ..koniecznie dalej rozmawiać, nawet jeśli są to propozycje nie do przyjęcia.. , bo tylko takie działanie może moim zdaniem w końcu dać szanse jakiegoś kompromisu, który usunie Bednarza i da możliwość obecności SKWK na stadionie i realizacji pomysłu 1 zł. Pytanie jest też,..na jakich, nowych zasadach.. pomysł pełnego przejęcia odpowiedzialności za bezpieczeństwo na obiekcie jest oczywiści absurdalny, na jego części też moim zdaniem mało realny, ale ..jest możliwa partycypacja w takich działaniach ze strony SKWK, prawnie odpowiada klub, ale SKWK z nim współpracuje, a co do szczegółów zawsze można się w końcu dogadać.. Zdaje sobie sprawę, że i moje sugestie mogą być wydrwione, ale bojkot i bierność to wolne pole do działania dla tego który chce tu zbudować trybuny pełne milczących i posłusznych owieczek, praktycznie zabijając istotę meczu piłkarskiego, jaką jest emocja i wolność ekspresji.. Wiem że ograniczenia być jakieś muszą, ale wizja Bednarza to jednak gruba przesada, mecz na stadionie nie może być tylko kopią emocji przed telewizorem.

______
EDIT. do PhantomRanger
do postu niżej ..popieram.
Ostatnio edytowane przez milosz : 20.03.2014 o godz. 23:11.
Odpowiedz cytując