|
Zyczymy wiec powodzenia jutro na meczu, z tajniakami, psami pod C, kamerami, kibicami Arki Gdynia, stomatologami, urzednikami i 2 tysiącami osób, które kupiły bilety... Bedzie troche cicho i smutno, uważajcie, aby Was Arka nie przekrzyczała.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 20.03.2014 o godz. 22:46.
|