Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3864
Stary 20.03.2014, 22:36
Zyczymy wiec powodzenia jutro na meczu, z tajniakami, psami pod C, kamerami, kibicami Arki Gdynia, stomatologami, urzednikami i 2 tysiącami osób, które kupiły bilety... Bedzie troche cicho i smutno, uważajcie, aby Was Arka nie przekrzyczała.
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 20.03.2014 o godz. 22:46.
Odpowiedz cytując