Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
AntyMod
Senior Member
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10342
Stary 20.03.2014, 22:20
Lysa Menda - a dla niektorych Wislacki Mesjasz - rozda olbrzymia ilosc darmowych wejsciowek- rozda je gdzie tylko bedzie mogl - w tv to jakos bedzie wygldalao - tak to bedzie ze 2 -3 mecze - w oficjalnych wiadomosciach bedzie podana ilosc wszystkich karneciarzy oczywiscuie- bez wzgledu czy weszli na mecz czy nie - gorzej z atmosfera i dopingiem - moze pogada z fachowcami z nc+ - moze zrobia jakis podklad Remix - bedzie medialna szopka
Ostatnio edytowane przez AntyMod : 20.03.2014 o godz. 22:23.
Odpowiedz cytując