Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3860
Stary 20.03.2014, 21:59
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Czytam i oczom nie wierzę...
Wam się wydaje, że Bednarz popełnił błąd wydając zakazy stadionowe 400 osobom nie rzucającym rac, a jedynie pijącym piwo?
Że to było nieprzemyślane?

A co Wy na to jesli po akcji z racami na Ruchu Bednarz nie tyle niechcacy przesadził, co po prostu postanowił zdecydowanie i świadomie pójść po bandzie i wyeliminować ze stadionu tych wszystkich, co do których uważa, że na stadionie nie powinni się pojawiać?
Stąd akcja zakazów stadionowych dla wszystkich, którzy znaleźli się w pobliżu.
Mało tego, Bednarz liczy na nieobecność radykalnej większości SKWK w piątek wieczorem na meczu i eliminowanie coraz bardziej tych, którzy najbardziej mu dzisiaj na stadione przeszkadzają (narażając klub na kary, robiąc mu nieodpowiedni PR, itd).

Z drugiej strony zdając sobie sprawę, że niektórym bardziej zależy na przychodzeniu na mecze niż na wierności SKWK, proponuje im abolicję i odwolanie zakazu za deklarację, że będą zachowywali się jak on chce.

SKWK popełnia (ze swojego punktu widzenia) błąd bojkotując mecz gdyż samo w ten sposób naraża się na wyeliminowanie.
Gdybym miał doradzać SKWK to zachęcałbym do przyjścia na stadion, żeby zyskać pozycję negocjacyjną. Nieobecność (mimo, że w opinii SKWK uzasadniona, a wręcz pożądana) jest Bednarzowi na rękę.

Nikogo tu do niczego jednak nie namawiam. Każdy ma swój rozum, ale Bednarz, moim zdaniem, ma całą akcje przemyślaną.
Byc może, coś mu sie nie powiedzie i wtedy Cupiał go zwolni. Jednak po to, by następny prezes szedł po pewnym czasie dalej tą samą drogą.
Powiem więcej, wg mnie kwestią czasu jest aż "powstanie" nowe stowarzyszenie. Tym razem bardziej "kontaktowe".

A jeszcze jedno - do tego misia co twierdzi że PR jest tu nikomu niepotrzebny. Nie wiem gdzie ty żyjesz ale gratuluję dobrego samopoczucia. Na pewno to fajne gdy świat jest mało skomplikowany.
c.d.n.
Odpowiedz cytując