Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3857
Stary 20.03.2014, 21:50
huberix napisał(a):Wyświetl post
Przyjście wszystkich na C i śpiewanie 90 minut na bednarza mogłoby być wstrząsem na skalę całej kibicowskiej Polski!
Czasem przeraża mnie poziom tego forum. Wybacz, ale to co napisałeś jest po prostu głupie i nielogiczne, do tego też niemożliwe. A dlaczego ? To już koledzy wyżej Ci napisali. Zresztą jak będą tajniacy i kamery ustawione na C to wszyscy Ci , którzy śpiewają na Bednarza wyłapią zakazy...

huberix napisał(a):Wyświetl post
To był przykład, może z mojej winy niezbyt trafny, ale każdy wie o co mi chodzi.
Ja nie wiem o co Ci chodzi ?
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 20.03.2014 o godz. 22:08.
Odpowiedz cytując