huberix napisał(a):

|
Przyjście wszystkich na C i śpiewanie 90 minut na bednarza mogłoby być wstrząsem na skalę całej kibicowskiej Polski!
|
Czasem przeraża mnie poziom tego forum. Wybacz, ale to co napisałeś jest po prostu głupie i nielogiczne, do tego też niemożliwe. A dlaczego ? To już koledzy wyżej Ci napisali. Zresztą jak będą tajniacy i kamery ustawione na C to wszyscy Ci , którzy śpiewają na Bednarza wyłapią zakazy...
huberix napisał(a):

|
To był przykład, może z mojej winy niezbyt trafny, ale każdy wie o co mi chodzi.
|
Ja nie wiem o co Ci chodzi ?