Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3855
Stary 20.03.2014, 21:46
huberix napisał(a):Wyświetl post
Bednarz chce, żeby SKWK itd. nie przychodziło na mecz, pikniki i tak przyjdą, więc frekwencja mega nie ucierpi.
Tu trzeba zrobić coś czego nie przewiduje łysy. Przyjście wszystkich na C i śpiewanie 90 minut na bednarza mogłoby być wstrząsem na skalę całej kibicowskiej Polski. Niestety troche nie fajna jest wizja tego, że obok was może być pies, ale w takiej sytuacji trzeba działać w sposób inny niżeli by tego oczekiwano, bo bojkotując mecz SKWK skazuje się na oglądanie meczów na TV. Sam na Zawiszę nie idę, bo bez dopingu i z kolegami niebieskimi meczu oglądać nie będę, to jednak liczę na mądre działanie skwk itd. oraz ustalenia taktyki, której nie spodziewałby sie najlepszy strateg. Ave Wisła !
Przecież dał zakazy, to jak mamy przyjść

huberix napisał(a):Wyświetl post
Fakt, ale patrząc w internecie na różne ankiety i komentarze, wiele osób jest za łysym ( niestety)
Jedyne jet to, że to tylko głupie ankiety, durne komentarze, więc mam nadzieję że się mylę i dużo ludzi nie przyjdzie.
Szkoda, że nie byli z Bednarzem na jesień, jak E świeciło pustkami na prawie wszystkich meczach.
W internecie to każdy jest kozak. Świat realny zweryfikuje zapowiedzi.
Póki co spodziewam się ze 12 tys napompowanej sztucznie frekwencji. To będzie takie napinanie muskułów. wliczanie dzieci, karnetów z C karnetów z TF + rozdanych biletów po zakładach pracy. Wszystko pod propagandę, żeby obwieścić jak to Bednarz wygrał z bandytami z SKWK. Będą inne mecze, sprawa troche ucichnie, zobaczymy jak ci co nagle wyrośli spod ziemi będą wspierać klub jakby odpukać parę meczów piłkarzom nie wyszło, lub nie daj boże nie załapali się pucharów.
Ostatnio edytowane przez palikot : 20.03.2014 o godz. 21:57.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując