Wyświetl pojedynczy post
huberix
Senior Member
 
 
Od: 02.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3853
Stary 20.03.2014, 21:40
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze sie protest nie zaczął a Ty juz wiesz, że frekwencja nie ucierpi, i ze pikniki przyjdą (przyjdą ale w jakiej ilości ?), poczekaj przynajmniej do końca rundy i przeżyjmy pierwsze mecze nowego sezonu, gdy nie kupimy karnetów i zobaczymy jak to wyglada.
Fakt, ale patrząc w internecie na różne ankiety i komentarze, wiele osób jest za łysym ( niestety)
Jedyne jet to, że to tylko głupie ankiety, durne komentarze, więc mam nadzieję że się mylę i dużo ludzi nie przyjdzie.
Odpowiedz cytując