Gwiaździsty napisał(a):

|
Jeszcze sie protest nie zaczął a Ty juz wiesz, że frekwencja nie ucierpi, i ze pikniki przyjdą (przyjdą ale w jakiej ilości ?), poczekaj przynajmniej do końca rundy i przeżyjmy pierwsze mecze nowego sezonu, gdy nie kupimy karnetów i zobaczymy jak to wyglada.
|
Fakt, ale patrząc w internecie na różne ankiety i komentarze, wiele osób jest za łysym ( niestety)
Jedyne jet to, że to tylko głupie ankiety, durne komentarze, więc mam nadzieję że się mylę i dużo ludzi nie przyjdzie.