Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3849
Stary 20.03.2014, 21:25
Jedrek76
Myślę że w SKWK są też różni ludzie ... tacy jak ty JEDREK76 i tacy jak Misiek*.. i nie pisze tego byście jakoś się podzielili ... wiem że będziecie się trzymać razem , solidarnie ... ale twoje wypowiedzi świadczą o tym że twoją pasją nie są koniecznie race lecz np historia klubu, patriotyzm ,- to co w SKWK jest naprawdę godne uznania.
Pogadajcie między sobą jak wyjść z tej sytuacji bez totalnej wojny.
Wiem że Bednarz też musi odpuścić ... robi błędy i pewne rzeczy traktuje ambicjonalnie a warunki które postawił by was wpuścić na C są póki co nie do przyjęcia dla ludzi honoru
ja liczę na to że Bednarz się opamięta ...
niestety wy też musicie trochę odpuścić.
Jak sam prezes rzekł złotówka jest możliwa ... trzeba jeszcze trochę ponegocjować.
Strasznie będzie was koledzy brakowało na C
Szkoda byłoby
dla Wisły i dla Was.

*Tak a propos nie skreślam Miska .. może dorósł . zrozumiał że rzucanie nożem w zawodnika nie przynosi chwały i pożytku Wiśle ... Są niestety i tacy dla których to było OK ... i o takich miśków mi chodziło
Ostatnio edytowane przez Grantar : 20.03.2014 o godz. 22:32.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując