jaro1985r napisał(a):

|
Liczba darmowych wejściówek jest owianą tajemnicą , do tego nie wiadomo ile osób tym voucherem podetrze sobie dupę a ile przyjdzie na stadion. Na chłodno, jak to kvrwa jest ,że ludzie ,którzy chodzą od lat na Wisłę płacą za bilety a byle łajza może sobie przyjść za free bo łysy mu da bilecik ? bednarz milicyjny cwel !
|
Oj tam, przecież jako karnetowicze jesteśmy doceniani

program lojalnościowy działa bardzo dobrze, całe 5 czy tam 10 złotych zniżki, w ogóle same rabaty do sklepu klubowego, nie mówiąc już o jakiś dodatkowych korzyściach...
