Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
jaro1985r
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10338
Stary 20.03.2014, 21:05
robert777 napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, czemu przed meczem z Zawiszą grupa tzw "Matematyków" się nie ujawnia? Nie liczy, nie kalkuluje, nie spekuluje. Gdzie jesteście?
Liczba darmowych wejściówek jest owianą tajemnicą , do tego nie wiadomo ile osób tym voucherem podetrze sobie dupę a ile przyjdzie na stadion. Na chłodno, jak to kvrwa jest ,że ludzie ,którzy chodzą od lat na Wisłę płacą za bilety a byle łajza może sobie przyjść za free bo łysy mu da bilecik ? bednarz milicyjny cwel !
Odpowiedz cytując