Cytat:
|
Wychodzi na to że najbardziej winny Bednarz . Mam kilkudziesięcioletni staż na Wiśle . W życiu nie wymagałem żeby "klub coś mi dawał" . Odnowa pomnika Reymana ? Chętnie się dorzucę i nie 1,00 ale 100,00 zł . Proszę założyć fundację , przyjmowac wpłaty a na koniec roku się rozliczyć
|
Właśnie tu jest meritum sprawy. My (bo ja również) tylko wymagamy a nic nie dajemy od siebie. Jak uważasz, że masz lepsze pomysły od SKWK na postawienie pomnika Reymanowi czy stworzenie muzeum to albo:
a) zapisz się do SKWK i zmieniaj ich myślenie i działania od środka
b) sam załóż fundację a nie wymagasz od kogoś
Łatwo sobie siedzieć na dupie i wymagać. Nam się nie chce to dajmy działać ludziom, którzy mają do tego zapał i może czasami lepiej pochopnie nie oceniać bo się wszystkiego nie wie i "żyje" się tym co się gdzies usłyszy, wyczyta, dowie z trzeciego źródła.
drozd:
Co powiesz jak okaże się, że Wisła awansuje, będzie grała lepiej niż wcześniej, a pomysły Królewskiego przyniosą jednak dobry efekt? Znajdziesz w sobie choć odrobinę taktu, by chociaż przeprosić?...
...Przeprosisz? Łaskawca. W dupę sobie wsadź przeprosiny pajacu zasrany. Jak nie awansujemy to przeproszę...
...Jak nie awansujemy to przeproszę, że nazwałem cię zasranym pajacem. Jeżeli awansujemy nie przeproszę i będę aktualną sraczkę przypominał.