Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10335
Stary 20.03.2014, 20:48
Jaki babol ? Kolega z Tele-Foniki sam dostał kilka voucherów, ale i tak nie pójdzie bo jest BOJKOT !
Ostatnio edytowane przez heoij : 20.03.2014 o godz. 20:50.
Odpowiedz cytując