JEDREK76 napisał(a):

Jak można się było spodziewać wrzutka z "pijanym generałem" była kolejnym rosyjskim kłamstwem i manipulacją
"[...] Zarówno gen. Andrzej Błasik, jak i załoga Tu-154M, personel pokładowy i funkcjonariusze BOR byli trzeźwi w momencie katastrofy smoleńskiej - wynika z opinii biegłych, której wyniki ujawniła w czwartek Naczelna Prokuratura Wojskowa. [...]"
http://fakty.interia.pl/raport-lech-...-a,nId,1360349
|
Ciekawe ile jeszcze takich "wrzutek" zostanie po cichu odwołanych?
4 lata (słownie: CZTERY!!!!!!) zajęło im stwierdzenie faktu, że generał jak i personel byli trzeźwi.
Ręce opadają.