Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4796
Stary 20.03.2014, 20:42
JEDREK76 napisał(a):Wyświetl post
Jak można się było spodziewać wrzutka z "pijanym generałem" była kolejnym rosyjskim kłamstwem i manipulacją
"[...] Zarówno gen. Andrzej Błasik, jak i załoga Tu-154M, personel pokładowy i funkcjonariusze BOR byli trzeźwi w momencie katastrofy smoleńskiej - wynika z opinii biegłych, której wyniki ujawniła w czwartek Naczelna Prokuratura Wojskowa. [...]"

http://fakty.interia.pl/raport-lech-...-a,nId,1360349

Ciekawe ile jeszcze takich "wrzutek" zostanie po cichu odwołanych?
4 lata (słownie: CZTERY!!!!!!) zajęło im stwierdzenie faktu, że generał jak i personel byli trzeźwi.

Ręce opadają.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując