Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
Od: 12.2004
Offline
#
10334
20.03.2014, 20:40
hubert.fan
napisał(a):
Bednarz rozdaje darmowe bilety na mecz z Zawiszą żeby była jak największa frekwencja
...
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-za-darmo.html
Brakuje żeby na rynku rozdawali przechodniom ...
Jednym słowem ŻENADA ...
Dużo darmowych voucherów poszło też do firm które są sponsorami Wisły także chyba będzie rekord pod względem rozdanych bezpłatnych biletów
Jak znam prawdomównosć SKWK to może być kolejny babol. No ale nie jestem Bednarzem i apriori nie nazwę SKWK kłamcami....
http://www.youtube.com/watch?v=vbTMz...layer_embedded
Zaczyna się od piknika....
Pan Jotka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pan Jotka
Znajdź inne posty napisane przez Pan Jotka