Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3842
Stary 20.03.2014, 19:35
Zaraz zaraz.

W oświadczeniu SKWK naprawdę piszą coś o elementarnych zasadach negocjacji? Tak, wiem, to nie SKWK rzucało racami i oni nie mają z tym nic wspólnego. Szkoda tylko, że w swoim oświadczeniu nie nazwali tego pogwałceniem elementarnych zasad.. pewnie przez przeoczenie.

Naprawdę SKWK zarzuca Bednarzowi, że nie podpisuje się pod oświadczeniem? Naprawdę? Musiało mi się przewidzieć, że co drugi tekst na stronie SKWK nie jest podpisany, w tym ostatnie oświadczenia. Pomijam fakt, że to oczywiste, skoro Bednarz jest prezesem, że to oświadczenie firmuje swoim nazwiskiem.


A co do tej lojalki - co to w ogóle za durne teksty. Chcecie powiedzieć, że ktoś kto się odwołuje, to idzie do klubu i podpisuje - co? - oświadczenie, że będzie przestrzegał regulaminu?

Przecież kupno biletu i pojawienie się na meczu związane jest z AKCEPTACJĄ REGULAMINU i jednocześnie ZOBOWIĄZANIEM do jego przestrzegania i wszyscy członkowie SKWK do tej pory również właśnie w tej sposób "podpisywali" klubowi lojalkę przychodząc na mecze. Robili to wszyscy kibice, po prostu kupując bilet. Robią to zresztą nadal. Faktycznie, skandal


I błagam - przestańcie już z tą zasadą domniemania niewinności. Naprawdę, to chyba najpopularniejszy argument używany do bronienia kibiców. Dali im zakazy stadionowe, postawiono tym samym zarzut - to niech teraz się odwołają i to klub ma im udowodnić za co to dostali. Ale to nie sprawia, że nikt im nie może postawić zarzutów. Jakby było tak jak chcecie, to nikogo by nie można było wsadzić do aresztu albo zatrzymać przed prawomocnym wyrokiem, bo przecież jest "domniemanie niewinności". Bzdura.
Odpowiedz cytując