Wyświetl pojedynczy post
Babba
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3839
Stary 20.03.2014, 19:28
Wydaję mi się, że bojkot nie powinien być przeniesiony na kolejne mecze bo na tym zależy Łysemu, a przychodząc na mecze po staremu pokazuje się Bednarzowi siłę, na którą może jedynie pomarudzić i pomlaskać. Obecna sytuacja jest mu na rękę.
Odpowiedz cytując