Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dwakroki
Junior Member
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10332
Stary 20.03.2014, 18:50
dodo napisał(a):Wyświetl post
Odnowa pomnika Reymana ? Chętnie się dorzucę i nie 1,00 ale 100,00 zł . Proszę założyć fundację , przyjmowac wpłaty a na koniec roku się rozliczyć .
I ja dam kolejne 100zł na taką fundację.
Odpowiedz cytując