Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
dwakroki
Junior Member
Od: 07.2010
Offline
#
10332
20.03.2014, 18:50
dodo
napisał(a):
Odnowa pomnika Reymana ? Chętnie się dorzucę i nie 1,00 ale 100,00 zł . Proszę założyć fundację , przyjmowac wpłaty a na koniec roku się rozliczyć .
I ja dam kolejne 100zł na taką fundację.
dwakroki
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dwakroki
Znajdź inne posty napisane przez dwakroki