Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3828
Stary 20.03.2014, 18:50
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Idę też po to, żeby jak w wypadku każdego meczu na R22 spotkać się z ludźmi z którymi nierzadko spotykam się tylko z tej jednej okazji - meczu mojej Wisły.
wszystko pięknie i ładnie, tylko łysy jacek przez swoje zakazy wobec w większości niewinnych osób uniemozliwił wielu osobom spotkanie na stadionie z osobami, które na stadion chodziły od zawsze...
Odpowiedz cytując