rafkur napisał(a):

|
Idę też po to, żeby jak w wypadku każdego meczu na R22 spotkać się z ludźmi z którymi nierzadko spotykam się tylko z tej jednej okazji - meczu mojej Wisły.
|
wszystko pięknie i ładnie, tylko łysy jacek przez swoje zakazy wobec w większości niewinnych osób uniemozliwił wielu osobom spotkanie na stadionie z osobami, które na stadion chodziły od zawsze...