Wyświetl pojedynczy post
Gregor 82
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3823
Stary 20.03.2014, 18:42
palikot napisał(a):Wyświetl post
Z samego założenia teza tytułu tego artykułu jest błędna logicznie. Klub zawsze będzie zakładnikiem kibiców, zawsze będzie od nich zależy, BO BEZ KIBICÓW NIE MA PIŁKI I NIE MA KLUBU! Jak sobie tego ktoś nie uzmysłowi, to będzie ciężko!
Będą nowi kibice, będą pikniki, będą garnitury. Nie będzie tylko dopingu i oprawy, ale budżet klubu z biletów będzie się zgadzał. Tylko, że wtedy piłka nożna będzie równie interesująca jak szachy czy bierki...
Odpowiedz cytując