Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10328
Stary 20.03.2014, 18:37
Bednarz rozdaje darmowe bilety na mecz z Zawiszą żeby była jak największa frekwencja ...

http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-za-darmo.html


Brakuje żeby na rynku rozdawali przechodniom ...
Jednym słowem ŻENADA ...



Dużo darmowych voucherów poszło też do firm które są sponsorami Wisły także chyba będzie rekord pod względem rozdanych bezpłatnych biletów




Ostatnio edytowane przez heoij : 20.03.2014 o godz. 18:53.
Odpowiedz cytując