Bednarz rozdaje darmowe bilety na mecz z Zawiszą żeby była jak największa frekwencja ...
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-za-darmo.html
Brakuje żeby na rynku rozdawali przechodniom ...

Jednym słowem ŻENADA ...
Dużo darmowych voucherów poszło też do firm które są sponsorami Wisły także chyba będzie rekord pod względem rozdanych bezpłatnych biletów
