Gwiaździsty napisał(a):

Będzie już cały czas wpuszczał za darmo ? A inni frajerzy będa płacić ? Ile tak wytrzyma tej darmochy ?
|
Ile będzie chciał, przecież nie daje ze swojego. Chyba, że go jakaś księgowa od Cupiała opie..li i potrąci te darowizny z jego kieszonkowego. No chyba, że ma poparcie góry to darmobilety mogą zagościć na długo.