Wyświetl pojedynczy post
szorstki
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3818
Stary 20.03.2014, 18:18
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Będzie już cały czas wpuszczał za darmo ? A inni frajerzy będa płacić ? Ile tak wytrzyma tej darmochy ?
Ile będzie chciał, przecież nie daje ze swojego. Chyba, że go jakaś księgowa od Cupiała opie..li i potrąci te darowizny z jego kieszonkowego. No chyba, że ma poparcie góry to darmobilety mogą zagościć na długo.
Kibic z sektora A wizytówką klubu
Odpowiedz cytując