Wyświetl pojedynczy post
Gregor 82
Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3817
Stary 20.03.2014, 18:18
Czytam i oczom nie wierzę. Bednarz Bednarzem, ale czy kibice powinni odwracać się od klubu? Bednarz jest teraz, za rok, dwa go nie będzie, a jeśli kibice się odwrócą to... też ich nie będzie. A klub pozostanie. Zresztą, nie komentuje. Wszystko zostało już napisane wcześniej i popieram w stu procentach.

http://ekstraklasa.net/oddech-futbol...9d3a1e193a1d08
Odpowiedz cytując