Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3813
Stary 20.03.2014, 18:11
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Zakazy stadionowe dla ludzi za to, że pili piwo są idiotyzmem ale też powiedzmy sobie szczerze, że bojkot nie uderza w Bednarza tylko w Klub bo to Klub traci finansowo a nie Bednarz.
Ja sprzeciwiam się działaniu na szkodę Klubu. Zarówno szkodliwemu bojkotowi jak i złej decyzji o zakazie na chybił trafił.
nie ma innej drogi, aby słonić włodarzy klubu do odsunięcia jacka b. od władzy i cofnięcia złych decyzji.

Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
Tak ja bym wysłał do Klubu odwołanie od decyzji o nałożeniu na mnie niesłusznie zakazu dla mnie to naturalna kolej rzeczy. Jak kanar mi w autobusie nie da szans skasować biletu a ja dopiero co wszedłem do autobusu to piszę odwołanie do MPK a nie bojkotuje MPK
ale chyba nie kajałbyś się przez jackiem i podpisywałbyś lojalkę zaproponowaną przez niego naszym kibicom.

jednak jak ZWE napisał szanujmy się.
Odpowiedz cytując