Wit.Ek. napisał(a):

Zakazy stadionowe dla ludzi za to, że pili piwo są idiotyzmem ale też powiedzmy sobie szczerze, że bojkot nie uderza w Bednarza tylko w Klub bo to Klub traci finansowo a nie Bednarz.
Ja sprzeciwiam się działaniu na szkodę Klubu. Zarówno szkodliwemu bojkotowi jak i złej decyzji o zakazie na chybił trafił.
|
nie ma innej drogi, aby słonić włodarzy klubu do odsunięcia jacka b. od władzy i cofnięcia złych decyzji.
Wit.Ek. napisał(a):

|
Tak ja bym wysłał do Klubu odwołanie od decyzji o nałożeniu na mnie niesłusznie zakazu dla mnie to naturalna kolej rzeczy. Jak kanar mi w autobusie nie da szans skasować biletu a ja dopiero co wszedłem do autobusu to piszę odwołanie do MPK a nie bojkotuje MPK
|
ale chyba nie kajałbyś się przez jackiem i podpisywałbyś lojalkę zaproponowaną przez niego naszym kibicom.
jednak jak ZWE napisał szanujmy się.