art napisał(a):

|
Albo Bednarz walczy resztką sił, albo miał zaplanowaną od początku do końca akcje wymiany publiczności na Wiśle i to jest tylko kolejny etap w którym wszyscy grają jak On chce.
|
Jestem w stanie się zgodzić, że akcja była zaplanowana, tylko pewnie miał to być proces długofalowy, ale ... dał mu ktoś pretekst, by zrobić blitzkrieg, to go zrobił.
Poza tym, czy nie jest czasem tak, że ci kibice dostaną vouchery, które trzeba wymienić na bilet, a co za tym idzie - wyrobić kartę kibica (za 10 zł)?