Fuks napisał(a):

Ale co wy widzicie złego w rozdawaniu biletów? Jak dla mnie to pomysł jest świetny i powinien byc czesto praktykowany. Zarówno w urzędach jak i w szkołach. Wszędzie.
Im więcej ludzi na stadionie tym lepiej. Przyjdą - części sie spodoba, to przyjda jeszcze raz. Część kupi sobie cos do jedzenia, część coś do picia, część pamiątki klubowe. Za pieniądze. Słowo klucz. Pieniądze.
Już widzę tych sponsorów, którzy z przerażeniem patrzą, że na meczu będzie wiecej ludzi. Na pewno im to nie pasuje..
Ludzie, ogarnijcie się, bo niektóre teksty są jak wyjęte z zamierzchłej przeszłości.
|
Czemu od razu złego? Dla mnie osobiście to żenujące, zwłaszcza w kontekście maksymalnych cięć kosztów w klubie- w pewnym momencie nawet był strach, że nie będzie miał kto tam sprzątać (zasłyszane w kolejce po mielone), posiadaniu jedynie 12 piłkarzy,wynajmowaniu stadionu jedynie na dzień meczowy, dalej niezagospodarowanych wnętrzach trybun. Boso, ale w ostrogach, byle by pokazać światu że "pełne trybuny". Myślisz, że ci z darmówkami zostaną na Wiśle bo tak im się spodoba? Oni sami przyjdą na mecz, zapłacą za niego, ale tylko wtedy, kiedy drużyna będzie prezentowała wysoki poziom, a nie gdy nie będzie na trybunach wulgaryzmów. Ktoś musi być skrajnym idiotą by wierzyć w to, że kobiety z dziećmi lub biznesmeni nie chcą przychodzić na mecze, bo na stadionie są źli kibole.