Viper napisał(a):

no i?
wiesz kolego co to jest kapitał zakładowy w ogóle?
|
Wiem kolego co to jest kapitał zakładowy zarówno w ogóle i w szczegółach....
Natomiast mój post dotyczy ceny 12 mln za nabycie akcji, o jakiej mowa była powyżej. Informację tę traktuję jako informację sufitową bądź palcową czyli "wziętą z sufitu" bądź "wyssaną z palca"......