Wyświetl pojedynczy post
Błaszczu_WIŚLAK
Socios Wisła Kraków
 
Od: 06.2011
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3790
Stary 20.03.2014, 15:58
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Jak SKWK rozdawał bilety to była to świetna akcja promocyjna mająca na celu zachęcenie nowych kibiców do przyjścia na stadion.

Jak Bednarz rozdaje bilety to jest to żenująca próba wypełnienia trybun.

Ech, wieje hipokryzją, oj wieje.
Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy rozdawaniem biletów dla dzieciaków którzy będą tworzyć przyszłość ABG a dawaniem darmowych biletów dla starych dziadów z rożnych instytucji którzy w dupie mają Wisłęi ?
Odpowiedz cytując