mr_kwolf napisał(a):

Jak SKWK rozdawał bilety to była to świetna akcja promocyjna mająca na celu zachęcenie nowych kibiców do przyjścia na stadion.
Jak Bednarz rozdaje bilety to jest to żenująca próba wypełnienia trybun.
Ech, wieje hipokryzją, oj wieje.
|
Naprawdę nie widzisz różnicy pomiędzy rozdawaniem biletów dla dzieciaków którzy będą tworzyć przyszłość ABG a dawaniem darmowych biletów dla starych dziadów z rożnych instytucji którzy w dupie mają Wisłęi

?