Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3788
Stary 20.03.2014, 15:50
palikot napisał(a):Wyświetl post
Ci co respektują pewne wartości nie idą bo czują taką potrzebę serca i już.
Gdyby był respektowany regulamin stadionowy przez SKWK teraz nie byłoby z problemów z respektowaniem "wartości". Dla wartością nadrzędną stanowi Wisła Kraków

domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Jednak zastanów się czy warto wspierac jacka b., który robi dla Wisły tyle złego ?
Kupując bilet wpierasz Klub jako całość, a nie poszczególne jednostki.


SKWK naważyło piwa i teraz na siłę karze "pić" go kibicom z E czy A. Bednarz zaś sprowadza nam na trybuny policję, tylko można zadać pytanie po co, skoro poszło już tyle zakazów.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując