palikot napisał(a):

|
Ci co respektują pewne wartości nie idą bo czują taką potrzebę serca i już.
|
Gdyby był respektowany regulamin stadionowy przez SKWK teraz nie byłoby z problemów z respektowaniem "wartości". Dla wartością nadrzędną stanowi Wisła Kraków
domin_czyzyny napisał(a):

|
Jednak zastanów się czy warto wspierac jacka b., który robi dla Wisły tyle złego ?
|
Kupując bilet wpierasz Klub jako całość, a nie poszczególne jednostki.
SKWK naważyło piwa i teraz na siłę karze "pić" go kibicom z E czy A. Bednarz zaś sprowadza nam na trybuny policję, tylko można zadać pytanie po co, skoro poszło już tyle zakazów.