Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10327
Stary 20.03.2014, 15:40
dodo napisał(a):Wyświetl post
Wychodzi na to że najbardziej winny Bednarz . Mam kilkudziesięcioletni staż na Wiśle . W życiu nie wymagałem żeby "klub coś mi dawał" . Odnowa pomnika Reymana ? Chętnie się dorzucę i nie 1,00 ale 100,00 zł . Proszę założyć fundację , przyjmowac wpłaty a na koniec roku się rozliczyć . Oprawy ? Dorzucę się z miłą chęcia ale na pewno nie na "AJ" . Doping ? Uwielbiam bo to jest solą meczu ale nie w kólko że" Legia to stara" , "J...ć Żydów " itp. Race ? Ten protest wychodzi mi już bokiem . Rozumiem że bez rac mecz nie jest już meczem . Tak na marginesie po co robić akcję że piro jest bezpieczne a później rzucać na murawę ? Na koniec , nie życzę sobie zebym moim klubem rządzili kibice .
Panie Bogusławie, proszę powiedzieć, kiedy wraca Pan do Polski i porozmawia z łysym wężem. To co ostatnio wyprawia woła o pomstę do nieba.

Jak zniszczyć Państwo wg Sun Tzu(„Sztuka wojny”):
http://wolnemedia.net/polityka/instr...korzyc-narody/
Odpowiedz cytując