Wit.Ek. napisał(a):

No widzisz Gwiaździsty... Dla Ciebie to co robiłem kiedyś dla środowiska Kibiców, moja kilkuletnia pomoc w zbieraniu pieniędzy, moja pomoc w zrganizowaniu wszystkich muzyków i spisaniu wszystkich piosenek dla Wacka i Mariusza P. w nagraniu płyty "Jazda, Jazda BiałaGwiazda", moja pomoc dla SKWK w zmianie Statutu, który na przykład wprowadzał Armię Białej Gwiazdy jako pewne grono Członków do TSu nie znaczy nic i rzucasz mi bluzgi o Balu Noworocznym...
Szanuj Braci Po Szalu nawet jak nie myślą jak Ty.
|
Jezu dobrze, to idź nie musisz się tak z tym obnosić, cały świat nie musi wiedzieć, że Witek idzie na mecz... matko.
Ci co respektują pewne wartości nie idą bo czują taką potrzebę serca i już. Kłócić się będziecie o to co jest dla was ważne? To dziecinne