Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3777
Stary 20.03.2014, 14:59
Wit.Ek. napisał(a):Wyświetl post
No widzisz Gwiaździsty... Dla Ciebie to co robiłem kiedyś dla środowiska Kibiców, moja kilkuletnia pomoc w zbieraniu pieniędzy, moja pomoc w zrganizowaniu wszystkich muzyków i spisaniu wszystkich piosenek dla Wacka i Mariusza P. w nagraniu płyty "Jazda, Jazda BiałaGwiazda", moja pomoc dla SKWK w zmianie Statutu, który na przykład wprowadzał Armię Białej Gwiazdy jako pewne grono Członków do TSu nie znaczy nic i rzucasz mi bluzgi o Balu Noworocznym...

Szanuj Braci Po Szalu nawet jak nie myślą jak Ty.
Jezu dobrze, to idź nie musisz się tak z tym obnosić, cały świat nie musi wiedzieć, że Witek idzie na mecz... matko.
Ci co respektują pewne wartości nie idą bo czują taką potrzebę serca i już. Kłócić się będziecie o to co jest dla was ważne? To dziecinne
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując