Gwiaździsty napisał(a):

|
Kwestia świadomości i smaku. Zapewne poszedłbyś też na Bal Noworoczny organizowany przez Putina w Kijowie, argumentując w ten samo sposób.
|
Przecież to Ty i Tobie podobni krzyczą, że na stadionie nie ma demokracji, że są "grupy decyzyjne", więc to Ty jesteś za Putiniadą na stadionie, zatem nie wiem o co sapiesz do, zapewne starszego, "brata po szalu".