Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3770
Stary 20.03.2014, 14:27
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Kwestia świadomości i smaku. Zapewne poszedłbyś też na Bal Noworoczny organizowany przez Putina w Kijowie, argumentując w ten samo sposób.
Przecież to Ty i Tobie podobni krzyczą, że na stadionie nie ma demokracji, że są "grupy decyzyjne", więc to Ty jesteś za Putiniadą na stadionie, zatem nie wiem o co sapiesz do, zapewne starszego, "brata po szalu".
Odpowiedz cytując