Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3768
Stary 20.03.2014, 14:12
szprotson napisał(a):Wyświetl post
nie. Bo kibic się tak nie zachowuje. Sory ale jakoś będąc na meczu nie potrafie opanowac emocji.
Kibice zachowują się bardzo różnie. Jedni głośno dopingują, inni analizują i kontemplują. Ich prawo. Sposób prowadzenia dopingu nie czyni nikogo lepszym kibicem. Nie ma równych i równiejszych, chociaż oczywiście nie wszyscy podzielają ten pogląd, co wyraźnie widać na forum. Warto może też zwrócić uwagę na to, że wielu tak zwanych pikników, płaci za bilety więcej niż "elita" z C i nie zapracowuje na kary dla Wisły. To oni, być może, zasługują na najwyższy szacunek, a nie pogardę.

Nie wiem w jaki sposób wyładowujesz emocje, ale nikt ci niczego nie zabrania, o ile nie łamiesz stadionowego regulaminu i obowiązującego prawa. Problem zaczyna się wtedy, gdy twoje emocje sprawiają, że konsekwencje ponosi klub. To niedopuszczalne. W każdym razie, jeśli przychodzisz na stadion, mając w dupie zasady, lepiej nie pojawiaj się na meczach. Masz do tego pełne prawo.

Jest jeszcze alternatywne rozwiązanie. Bądź sobą. Reaguj, jak chcesz, ale rób to tak, żebyś to ty płacił kary, a nie klub. Wtedy i wilk będzie syty i owca cała. W tym celu wystarczy nie zasłaniać twarzy, nie przebierać się pod sektorówkami i nie zmieniać miejsc.
Odpowiedz cytując