Viper napisał(a):

^^Tak a kibice przez ten czas to zawsze zachowywali się niczym miłujące pokój gołąbki pokoju.
|
nie. Bo kibic się tak nie zachowuje. Sory ale jakoś będąc na meczu nie potrafie opanowac emocji.
Co innego gdybym miał wyjebane na wynik, to może i bym siedział jak w operze...