Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
panowie
Senior Member
Od: 11.2011
Offline
#
21504
20.03.2014, 12:38
Arkadiusz "Głowa" Głowacki przedłużył kontrakt na następny sezon, z opcją przedłużenia o kolejny rok.
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...umowe_z_wisla/
Ostatnio edytowane przez panowie : 20.03.2014 o godz. 13:03.
A
T
A
K
panowie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do panowie
Znajdź inne posty napisane przez panowie