ociec Ciemka napisał(a):

Tylko są "wolne" w jedną stronę. Nie wyobrażasz sobie chyba, że mogą nawoływać do bojkotu meczu i wywalenia Bednarza?
Media to pała, którą wali się po łbie tych, co trzeba.
|
Gdyby to Bednarz rzucił race w czasie meczu z Cracovią i ostrzelał stadion podczas spotkania z Ruchem, zapewne nawoływałyby. Niezależnie od okoliczności i powodów są to metody nieakceptowalne, najwyraźniej jednak nie do wszystkich to dotarło. Z podobnych powodów media stają zwykle po stronie pobitej żony, a nie męża, który stłukł ją na kwaśne jabłko i rzucił o ścianę dzieckiem. Sry, ale w tej bajce ci, którzy tego dokonali nie są Janosikami, ale czarnymi charakterami.