Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
piotrek06
Senior Member
 
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10320
Stary 20.03.2014, 11:08
To jest w ogóle nie pojęte, żeby człowiek musiał się tłumaczyć przed PRYWATNĄ firmą ze swojego czasu wolnego tylko po to żeby ta mu sprzedała swoją usługę( w tym wypadku bilet na mecz). To tak jak byś poszedł do Tesco i przy kasie miał sie spowiadać gdzie byłeś wczoraj o 13 bo wtedy ktoś im flaszkę wódki pod.......ił.

Odpowiedz cytując