Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3761
Stary 20.03.2014, 11:07
lazy napisał(a):Wyświetl post
Tylko że PR to trzeba sobie wypraować, a jak na razie to SKWK wypracowała sobie ten czarny.
I proszę przestań truć o tych "wolnych" mediach, prześladowaniach i stanie wojennym. Gdzie Rzym a gdzie Krym?
Bo ta martyrologia ruchu kibicowskiego mnie śmieszy. Trzeba się odnaleźć w rzeczywistości, a nie ubierać w szaty Don Kichota i walczyć z wiatrakami.
Nie każdy godzi się na to co proponuje "wolne" i "niezależne" Gówno Wybiórcze.
Odpowiedz cytując