lazy napisał(a):

Tylko że PR to trzeba sobie wypraować, a jak na razie to SKWK wypracowała sobie ten czarny.
I proszę przestań truć o tych "wolnych" mediach, prześladowaniach i stanie wojennym. Gdzie Rzym a gdzie Krym?
Bo ta martyrologia ruchu kibicowskiego mnie śmieszy. Trzeba się odnaleźć w rzeczywistości, a nie ubierać w szaty Don Kichota i walczyć z wiatrakami.
|
Nie każdy godzi się na to co proponuje "wolne" i "niezależne" Gówno Wybiórcze.