Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10319
Stary 20.03.2014, 10:35
Zabiorę głos w sprawie.

Jak dla mnie jak ktoś pójdzie się odwołać i zbłaźnić przed zarządem Wisły to lipa. Sorry, ale potraktowany wszystkich jak przestępców! Gdzie zasada o domniemaniu niewinności? U Jacka Bednarza takie pojęcie nie istnieje. Klub łaskawie daje możliwość odwołania się od zakazu stadionowego. Nie no trzeba jeszcze Jacka przeprosić, wyprzeć się kolegów i innych Wiślaków tylko po to aby odzyskać dostęp do systemu sprzedaży biletów. TO SKANDAL!


Jak wy się z tym czujecie, że prewencyjnie Wisła dała wam zakazy stadionowe? I teraz jeszcze Wy macie się pofatygować do klubu żeby udowodnić, że nic nie zrobiliście. Powiem jedno - PI!@#CIE TO.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując