Gwiaździsty napisał(a):

|
Komunikat Bednarza taki jak oświadczenia Urbana w stanie wojennym o podziemnej Solidarności.
|
Piękna analogia.
W sumie to stan wojenny mamy.
Aby wyrobić sobie zdanie o tym oświadczeniu czekam na oświadczenie SKWK ze skanem zapisów parafowanych przez przedstawiciela klubu.