prokurator napisał(a):

Rzeczywiście ,lakoniczne ale aluzyjne i ciekawe.
Ktoś się mija z prawdą? czy zaklina rzeczywistość?
Wisła Kraków SA oświadcza, że powielane na portalach internetowych oraz w mediach informacje dotyczące przyczyn konfliktu pomiędzy Klubem a Stowarzyszeniem Kibiców Wisły Kraków nie są zgodne z prawdą. Opierają się wyłącznie na jednym źródle, jakim jest wpis na stronie SKWK firmowany przez jego zarząd.
Klub ostatecznie nie stawiał Stowarzyszeniu żądania, by ponosiło odpowiedzialność za zachowanie wszystkich kibiców na Stadionie im. Henryka Reymana. Oczekiwania Wisły SA dotyczyły przestrzegania regulaminu stadionowego i bezpieczeństwa w sektorach: B, C, D, a także podczas wyjazdów organizowanych przez SKWK.
Ubolewamy, że nie zweryfikowane informacje zyskują w mediach status „faktów”, które dezorientują opinię publiczną i utrudniają zażegnanie konfliktu.
Wisła Kraków SA
|
Jeśli klub mówi prawdę to powinni pozwać SKWK o zniesławienie i straty które poniosła Wisła.. w innym wypadku SKWK powinno pozwać klub i udowodnić że było tak jak oni to przedstawiali a nie tak jak w oświadczeniu przedstawia Wisła... tak czy siak ktoś tutaj kłamie !