Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3748
Stary 20.03.2014, 10:14
Szkoda, ze w mediach tylko Bednarz może wyłącznie powielać swoje bzdury. W ostatnim programie Orange Sport do studia zaproszono tylko Bednarza a zapomniano oczywiście o przedstawicielu SKWK, który mógłby te niezweryfikowane informacje przedstawić. Chociaż i tak wystarczył dziennikarz prowadzący w studiu, zeby się Bednarz zapowietrzył, a nawet przeklinał . W studiu oczywiście grono sympatyzujących z Legią dziennikarzy i działaczy potepiało w czambuł kibiców i gratulowało Bednarzowi rozprawy z kibicami.
To taki typowy program telewizyjny obrazujacy w jakim :"demokratycznym" państwie żyjemy. jeden może klepać swoje gadki a drugiego nie zaprasza się do studia.
Chyba tylko naiwny uwiezy w komunikaty łysego oszusta, który w studiu pocił sie niemiłosiernie przy pytaniach lekkiego kalibru.
Komunikat Bednarza taki jak oświadczenia Urbana w stanie wojennym o podziemnej Solidarności.
Powód: dopisek
Ostatnio edytowane przez Gwiaździsty : 20.03.2014 o godz. 10:16.
Odpowiedz cytując