Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3746
Stary 20.03.2014, 10:04
prokurator napisał(a):Wyświetl post
Ja tylko pięćdziesiąty raz pytam kto i po jakiego H .. walił tymi racami? Co chciał osiagnąć? A zwłaszcza co osiągnął i czy liczył się z konsekwencjami ? Zdawał sobie sprawe że dowala reszcie braci po szalu..?
Podobno wiecie wszystko to mnie oświećcie.
Tylko tyle i aż tyle . Z góry dziękuję.
Zapytaj tych co rzucali, a że na komendzie pracują same odrzutki społeczne, co ogórki chcą wyciągać ustami prosto ze słoika lub potrzebują pary, aby móc czytać i pisać, to nie potrafią ich złapać...

Stara się jeden z drugim na forum czegoś dowiedzieć...
Odpowiedz cytując