|
Przecież odblokowanie karnetu obwarowane jest tym poniżającym aktem podpisania lojalki, w której ma się nie tylko zadeklarować, ze się nie miało nic wspólnego z racami ale jeszcze potępić zachowanie kibiców i....wyrazić pełną akceptację obecności policji na stadionie.
Nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie taka lojalka zostanie wyciągnięta żeby np. skompromitować delikwenta albo nakłonić go do współpracy jako Tajnego Współpracownika.
|