Ludzie ,patrząc dalekowzrocznie i szerokokątnie nie stać nikogo z nas na robienie takiej szopy, Ani klubu czy to TS czy SSA. ,ani KIbiców.
Czasy są marne ,SkWK robi zajebistą robotę ,chyle kapelusza ,Ultrasy to samo ,oprawy doping kozak
.I nagle na torcie walicie KLOCA . I częstujecie wszystkich i to pod przymusem.
Kapusie na stadionie to dla mnie trzeciorzędny temat.
Odpowiadam na meczu za bezpieczeńśtwo czterech osób.Chcę kibicować i dobrze się bawić. Tyle. Jak ktoś inny pcha łapy w ogień niech to robi na swój i tylko swój rachunek. ja nie mam zamiaru się poparzyć. Na pewno są sposoby wyrażania poglądów nie kolidujące z interesem reszty i to myślę ze większości.
Gwiażdzisty
Co mają do tematu janusze ,jadący 100 km. z Pierdziszewa Górnego dwa razy w roku na mecz?. Wszędzie tacy są. I będą
Jeszcze napisz że na C kiełbasek nie wpierdzielają
