|
Słuchałeś Bednarza w OS? Słyszałeś co jest do podpisania?
Przecież to jest identyczna zagrywka jak z SKWK. Dać warunki które wiadomo że nikt nie spełni a później opowiadać, przecież chciałem, wyciągnąłem rękę, to oni, kibole, nie chcieli podpisać a to przecież normalne zobowiązanie, jeśli by nie mieli nic na sumieniu to by podpisali...
Kupujesz karnet-zgadzasz się na regulamin. Po co jakieś oświadczenia że z chęcią pomożesz policji, będziesz grzeczny, popierasz Bednarza, potępiasz race itp itd?
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
|